RSS
czwartek, 29 grudnia 2011

Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne musi pokrywać minimum koszty związane z leczeniem ambulatoryjnym, szpitalnym. Udział wlasny nie może przekraczac 5 tys.€ w skali roku. Przy wyborze ubezpieczenia trzeba zwrócić uwage na świadczenia. Ponieważ składki tego ubezpieczenia mogą się nie różnić a w razie wypadku czy choroby możemy się nie mile zaskoczyć. Pojecie: Udział własny (Selbstbeteiligung) - Jest to kwota która będzie trzeba pokryć z własnej kieszeni i dopiero co powyżej jest zwracane przez ubezpieczalnie. Doradzamy w doborze korzystnych ubezpieczeń.

czwartek, 01 grudnia 2011

   Jeśli ktoś wybiera się do naszych zachodnich sąsiadów powinien pomyśleć o ubezpieczeniu. W Niemczech leczenie ambulatoryjne, szpitalne, wizyty lekarskie są bardzo drogie. Musimy więc upewnić się, że ubezpieczenie które jest od 2009r obowiązkowe w Niemczech pokryje nam wszystkie koszty leczenia. Firm oferujących ubezpieczenie zdrowotne jest cała masa. Należy przy tym zwrócić uwagę na zakres usług, jakie oferuje ubezpieczalnia. Opłaty za ubezpieczenie są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od płci, wieku starającej się o ubezpieczenie osoby oraz od wyboru usług medycznych, jakie ma objąć ubezpieczenie.

Duży wpływ na opłaty ma również tzw.: Selbstbeteiligung (udział własny), a jest to kwota, jaką w ciągu roku będziemy musieli sami, bezzwrotnie zapłacić podczas wizyt w gabinetach lekarskich.

Możemy zaoferować Państwu korzystne taryfy ubezpieczeniowe:

  • tanie ubezpieczenie bez udziału własnego
  • ubezpieczenie bez konieczności zawierania umowy na wypadek wymagania opieki (Pflegeversicherung)
  • ubezpieczenie bez konieczności doliczania ustawowego 10% dodatku do taryfy   głównej ubezpieczenie bez badania lekarskiego.

 ubezpieczenie

Więcej informacji u nas w biurze lub pod telefonem:

Marcin Zymmer
Bruchköbeler Landstr. 39
63452 Hanau
Tel. kom: 017670285886
Tel.: 06181 3076499
Faks: 032221166654
GG:39084441
E-Mail: marcin.zymmer©ubezpiecz.de (wpisz znak @)