RSS
piątek, 06 lipca 2012

Prowadzimy firmy w Niemczech, pomagamy w założeniu Gewerbe również bez meldunku (w tym przypadku nie ma obowiązku ubezpieczenia niemieckiego). Oferujemy ubezpieczenia dla osób pracujących w Niemczech i nie tylko. Nasz kontakt : tel kom. 004917670285886 lub stacjonarny: 004961813076499 mogą Państwo również Nas znaleźć na stronach:

http://ubezpieczenia-w-niemczech.ubezpiecz.de/
http://ubezpiecz.de/
http://www.zymmer.de/
piątek, 16 marca 2012

Chcą Państwo założyć Gewerbe (działalność gospodarcza) w Niemczech?
U nas jest możliwość założenia i prowadzenia "Gewerbe", również bez zameldowania w Niemczech.

Prowadzimy dla Państwa serwis biurowy:
- zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, (również bez zameldowania w Niemczech)
- księgowość zgodnie z § 6 StBerG
- pisanie rachunków, upomnień, ofert, ...
- korespondencja z urzędami, instytucjami, ...
Prowadzimy firmy na terenie całych Niemiec.


 

środa, 04 stycznia 2012
Chcesz zarejestrować samochód w Niemczech? potrzebujesz ubezpieczenie OC, oferujemy korzystne ubezpieczenia samochodu:

  •   Kfz-Haftpflichtversicherung jest powszechnie obowiązkowe i gwarantuje Państwu   pokrycie  szkód wyrządzonych Państwa pojazdem innym uczestnikom ruchu.
  • Teilkaskoversicherung- częściowe ubezpieczenie AC.
  • Vollkaskoversicherung - pełne ubezpieczenie AC  czwartek, 29 grudnia 2011

Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne musi pokrywać minimum koszty związane z leczeniem ambulatoryjnym, szpitalnym. Udział wlasny nie może przekraczac 5 tys.€ w skali roku. Przy wyborze ubezpieczenia trzeba zwrócić uwage na świadczenia. Ponieważ składki tego ubezpieczenia mogą się nie różnić a w razie wypadku czy choroby możemy się nie mile zaskoczyć. Pojecie: Udział własny (Selbstbeteiligung) - Jest to kwota która będzie trzeba pokryć z własnej kieszeni i dopiero co powyżej jest zwracane przez ubezpieczalnie. Doradzamy w doborze korzystnych ubezpieczeń.

czwartek, 01 grudnia 2011

   Jeśli ktoś wybiera się do naszych zachodnich sąsiadów powinien pomyśleć o ubezpieczeniu. W Niemczech leczenie ambulatoryjne, szpitalne, wizyty lekarskie są bardzo drogie. Musimy więc upewnić się, że ubezpieczenie które jest od 2009r obowiązkowe w Niemczech pokryje nam wszystkie koszty leczenia. Firm oferujących ubezpieczenie zdrowotne jest cała masa. Należy przy tym zwrócić uwagę na zakres usług, jakie oferuje ubezpieczalnia. Opłaty za ubezpieczenie są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od płci, wieku starającej się o ubezpieczenie osoby oraz od wyboru usług medycznych, jakie ma objąć ubezpieczenie.

Duży wpływ na opłaty ma również tzw.: Selbstbeteiligung (udział własny), a jest to kwota, jaką w ciągu roku będziemy musieli sami, bezzwrotnie zapłacić podczas wizyt w gabinetach lekarskich.

Możemy zaoferować Państwu korzystne taryfy ubezpieczeniowe:

  • tanie ubezpieczenie bez udziału własnego
  • ubezpieczenie bez konieczności zawierania umowy na wypadek wymagania opieki (Pflegeversicherung)
  • ubezpieczenie bez konieczności doliczania ustawowego 10% dodatku do taryfy   głównej ubezpieczenie bez badania lekarskiego.

 ubezpieczenie

Więcej informacji u nas w biurze lub pod telefonem:

Marcin Zymmer
Bruchköbeler Landstr. 39
63452 Hanau
Tel. kom: 017670285886
Tel.: 06181 3076499
Faks: 032221166654
GG:39084441
E-Mail: marcin.zymmer©ubezpiecz.de (wpisz znak @)

środa, 09 listopada 2011

   W prywatnym ubezpieczeniu każdy członek rodzinny jest ubezpieczony oddzielnie. Natomiast w państwowej kasie chorych „gesetzliche Krankenkasse” jest możliwość ubezpieczenia całej rodziny „Familienversicherung”. Ubezpieczenie państwowe jest dla rodziny tańsze niż prywatne ubezpieczenie. Z tego powodu rodziny, przede wszystkim wielodzietne, decydują się na państwowe ubezpieczenie.Warunek ubezpieczenia państwowo rodzinnym według prawa niemieckiego jest fakt, iż nie posiadają oni własnego tytułu do ubezpieczenia w Niemczech lub w Polsce (np. praca, emerytura lub renta).  Dodatkowo warunkiem objęcia ubezpieczeniem rodzinnym małżonków, dzieci oraz partnerów jest to, że nie uzyskują oni na terenie Niemiec dochodów wyższych niż 365 euro miesięcznie. Do tego zalicza się wszelkie możliwe źródła dochodu.

 

Marcin Zymmer

Bruchköbeler Landstr. 39
63452 Hanau

Tel. kom: 017670285886
Tel.: 06181 3076499
Faks: 032221166654
E-Mail: marcin.zymmer©ubezpiecz.de (wpisz znak @)